KFC LAIŽ KLAJĀ VEĢETĀRO PRODUKTU KLĀSTU

12.09.2022

No šīs dienas “KFC” klientiem piedāvā jaunu produktu līniju “Veggie”, kas nesatur gaļu un ir ļoti labi piemērota cilvēkiem, kuri ikdienā atsakās no gaļas produktiem. Jaunās, augu izcelsmes produkti pieejami visos KFC restorānos Baltijas valstīs.

“Veggie” produkti sastāv no mikroproteīna, kas iegūts no fermentētām sēnēm, kas ir labs aminoskābju un šķiedrvielu avots. “KFC Veggie” produkti ir veģetāri un 100% bez gaļas, bet satur pienu un olas, tāpēc nebūs paraudzēti personām, kuras pilnībā atsakās no dzīvnieku valsts produktiem.

‘’Visaptverošs Eiropas pētījums liecina, ka šobrīd ir pastiprināta interese par augu izcelsmes produktiem. Es uzskatu, ka tā būs ilgtermiņa tendence, tāpēc paturam to prātā un vēlamies piedāvāt saviem klientiem iespēju izvēlēties arī alternatīvus produktus, taču ar to pašu leģendāro garšu,” komentē Mauri Dorbeks, “Apollo Group” izpilddirektors.

Līdz ar jaunā produkta ieviešanu ēdienkartē KFC piedāvā jaunu Veggie ēdienu līniju, kurā visu papildina “Veggie” filejas: “Veggie Twister tortilja”, “Veggie filejas” un ”Veggie burgers”. Jaunos gardumus iespējams baudīt atsevišķi vai pasūtot komplektu, kurā ietilpst frī kartupelīši un atspirdzinošs dzēriens. Jaunumus var nobaudīt sākot no 3,35 EUR.

Leģendārā pulkveža Sandersa panējuma recepte ir nemainīga arī “Veggie” līnijas produktos, tāpēc tie saglabā leģendāro “KFC” garšu. Lai gaļas ēdieni nejauktos kopā ar veģetārajiem, mēs tos strikti nodalām, lai jūs izbaudītu patieso “Veggie” garšu.

Vairāk par Veggie produktiem variet uzzināt šeit: Kas ir Veggie? 

Jaunos gardumus iespējams nobaudīt kādā no “KFC” restorāniem, kas atroda visos lielākajos tirdzniecības centros Rīgā – “Akropole Rīga”, “Akropole Alfa”, “Domina Shopping”, “Origo” un “Riga Plaza”.