Kas ir Veggie?

12.09.2022

Kas ir KFC Veggie?

Tā pati leģendārā oriģinālā garša, ko pazīst un mīl mūsu viesi, bet pagatavota bez gaļas. Mēs piedāvājam jaunu Veggie produktu klāstu, kurā visi ēdieni ir sagatavoti ar mūsu Veggie filejām: Veggie Twister tortilija, Veggie filejas (3 gb. un 6 gb.) un Veggie burgeris. Mūsu Veggie produkti ir veģetāri, kas satur pienu un olas. Produkta bāze ir mikoproteīns, kas iegūts no raudzētām sēnēm. Mūsu Veggie produkti ir panēti ar pulkveža Sandersa oriģinālo recepti – vienkārši leģendāri garšīgi! Gatavojot Veggie produktus, mēs rūpējamies, lai tie būtu stingri nošķirti no mūsu pārējiem produktiem, kas nav veģetāri. Neskatoties uz vislielāko rūpību, gatavošanas laikā var rasties saskare ar mājputnu gaļu.

Kas ir mikoproteīns?

Tas ir proteīns, ko iegūst no sēnēm. 100% bez gaļas.

Kas ir veģetārietis un kas ir vegāns?

Veģetāra dzīvesveida pamatā ir pārsvarā augu valsts uzturs, ko dažkārt papildina ar piena produktiem, olām un medu. Veģetārieši izvairās no gaļas, zivju un no to gatavotu produktu patēriņa. Vegānu dzīvesveids balstās uz augu izcelsmes uzturu un izslēdz jebkādu dzīvnieku izcelsmes pārtiku, tostarp piena produktus, olas, medu un no tiem izgatavotus produktus, piemēram, sieru.

Vai KFC Veggie ir veģetārs?

Mūsu Veggie produkti nesatur gaļu. Tomēr, neskatoties uz rūpību, tie joprojām var nonākt saskarē ar mājputnu gaļu. Galu galā mūsu specialitāte ir Kentuki ceptās vistiņas! Pagatavojot Veggie filejas mēs izmantojam tikai veģetāros produktus, kuru pamatā ir raudzētas sēnes, piens un olas. Gatavojot Veggie filejas mēs rūpējamies, lai tās stingri nodalītu no mūsu pārējiem produktiem, kuri nav veģetāri. Neskatoties uz vislielāko rūpību, gatavošanas laikā var rasties saskare ar mājputnu gaļu

Vai KFC Veggie ir vegāns?

Nē, tas nav vegāns, recepte ir veģetāra. Produkti nesatur gaļu, bet satur pienu un olas.

Vai tas tiešām garšo pēc KFC?

Veggie ir panēts mūsu slepenajā un oriģinālajā KFC receptē – lai jūs iegūtu to pašu leģendāro un oriģinālo garšu, bet bez mājputnu gaļas.

Kāpēc Veggie?

Mēs uzskatām, ka ikvienam ir jāspēj izbaudīt leģendāro KFC garšu. Pat tiem, kas neēd vistas gaļu vai tiem, kuriem šobrīd tā nekārojas. KFC ir paredzēts ikvienam.

Vai Veggie produkti ir piemēroti vegāniem vai veģetāriešiem?

Mūsu Veggie produkti receptē nesatur gaļu, taču tie satur pienu un olas. Gatavojot veģetāros piedāvājumus, mēs pārliecināmies, ka tie ir stingri nošķirti no mūsu pārējiem produktiem, kas nav veģetāri. Neskatoties uz vislielāko piesardzību, gatavošanas laikā var rasties saskare ar mājputnu gaļu. Mēs ļaujam saviem viesiem pašiem izlemt, vai šie produkti ir piemēroti viņiem.

Vai dārzeņu produkti satur alergēnus? Un vai tie ir bez lipekļa?

Mūsu Veggie produkti satur pienu, olas un kviešus. Tāpēc tie nav bez lipekļa. Mēs vienmēr iesakām saviem viesiem konsultēties ar savu ārstu, ja viņiem ir kādi jautājumi par uzturu un izlemt, vai produkts viņiem ir piemērots. Mēs neuzņemamies atbildību par jebkuras personas jutīgumu vai alerģiju pret mūsu restorānos piedāvāto ēdienu.

Kā izvairīties no savstarpēja piesārņojuma ar gaļu?

Mūsu Veggie KFC recepte nesatur gaļu. Mūsu Veggie filejās mēs izmantojam tikai veģetāros produktus, kuru pamatā ir raudzētas sēnes, piens un olas. Mēs cepam savus veģetāros produktus atsevišķi no putnu gaļas un izmantojam atsevišķas cepšanas iekārtas. Tomēr, neskatoties uz vislielāko rūpību sagatavošanas laikā, var rasties saskare ar mājputnu gaļu, kā nekā mūsu specialitāte ir Kentuki ceptās vistiņas! Mēs ļaujam saviem viesiem pašiem izlemt, vai šie produkti ir piemēroti viņiem.

Kādi veģetārie produkti vēl ir mūsu ēdienkartē?

Piemēram, mūsu piena kokteiļi, cepumi, frī kartupeļi, virtuļi, KFC salāti… un, protams, mūsu Veggie produkti. Savā receptē šie produkti nesatur gaļu. Neskatoties uz vislielāko piesardzību, gatavošanas laikā tomēr var rasties saskare ar mājputnu gaļu. Mēs ļaujam saviem viesiem pašiem izlemt, vai šie produkti ir piemēroti viņiem.