KFC ieiet nākamājā līmenī kopā ar PUBG: sagatavojies ekskluzīviem in-game spēles offeriem pa tiešo no Pulkveža virtuves!

30.10.2023

Kentucky Fried Chicken ir apņēmies pacelt spēli nākamajā līmenī un tas ir finger-lickin’ good!

Mēs ar prieku paziņojam par aizraujošu sadarbību starp KFC un PUBG, kas sniegs tev ekskluzīvas in-game dāvanas tieši no Pulkveža virtuves. Ja esi gatavs uzlabot savas spēles iespējas, lasi tālāk!

Uzlabo savu spēli ar KFC un PUBG: Iedomājies šo: tu baudi savu iecienīto KFC ēdienu un it kā tas jau nebūtu pietiekami, tev papildus ir iespēja iegrimt aizraujošajā PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) pasaulē ar ekskluzīviem in-game offeriem, par kuriem ir iedvesmojušies no KFC. Tas ir win-win gan priekš KFC, gan spēles mīļotājiem!

Kā piedalīties: Piedalīšanās nevarētu būt vienkāršāka. No 30. oktobra līdz 26. novembrim, šeit variet uzzināt kā to paveikt.

Ieķeriet Geimeru Combo: Iegādājies mūsu ekskluzīvo Geimeru Combo, kas izstrādāts, domājot tieši par spēlētājiem.

Šis komplekts sevī ietver sulīgo dubulto sieru burgeri, vidēja izmēra porciju mūsu slavenā Popcorn Chicken, vidēja izmēra frī kartupeļus un vidēja izmēra dzērienu.

Tas ir izcils enerģijas avots taviem spēļu piedzīvojumiem!

Tiec pie laupījuma: Savā Geimeru Combo atradīsi kuponu ar unikālu kodu.

Atprečo un spēlē: Apmeklē spēles mājaslapu un izmanto savu kupona unikālo kodu, lai atprečotu ekskluzīvas spēles in-game dāvanas, kas pacels tavu PUBG pieredzi nākamajā līmenī.

Iedomājies savu varoni iekrāsotu ar KFC iedvesmotiem apģērba priekšmetiem, metoties pa tiešo cīņā!

Ierobežots piedāvājums: Nezaudē šo neiedomājamo iespēju apvienot savu mīlestību pret KFC un PUBG. Akcijas periods ilgst no 30. oktobra līdz 26. novembrim, tāpēc iezīmē savu kalendāru un gatavojies uzsākt spēles un ēšanas piedzīvojumu.

Izgaršo uzvaru ar KFC un PUBG

KFC un PUBG sadarbojas, lai pārveidotu tavu spēles pieredzi. Ir laiks uzlādēties ar KFC neatvairāmo garšu, iegūt ekskluzīvās dāvanas un mesties PUBG cīņās.

Uzvara nekad nav garšojusi tik labi!

Seko līdzi papildu jaunumiem, akcijām un pārsteigumiem, kad KFC un PUBG turpinās šo aizraujošo sadarbību. Uzlabo savu spēli un apmierini savu izsalkumu kopā ar Pulkvedi un PUBG!